Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 174/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

472855

2017-07-09