Olle Bonnier färgserigrafi

Olle Bonnier färgserigrafi
Olle Bonnier färgserigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Bonnier -72, 121/150, färgserigrafi, bladmått ca 26x34 cm

472856

2017-07-07