Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Figurkomposition, signerad o daterad Erik Olson 1955, 47/250, färglitografi, ca 35x27 cm

Gulnader

472857

2017-07-07