Hans Fellenius oljemålning
2017-07-07
472860
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS FELLENIUS (1933-90): Sydländskt kustmotiv, signerad Fellenius, olja på duk, ca 25x75 cm