Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STADSKARTOR SVERIGE (4) Norrtälje, Marstrand, Landskrona, Nyköping,, samtliga 1800-tal.
Handkolorerade litografier, ca 60x40 cm.
En karta saknar glas, gulnader och veck.
472868
2017-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här