Stadskartor Sverige samling kartor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STADSKARTOR SVERIGE (4) Norrtälje, Marstrand, Landskrona, Nyköping,, samtliga 1800-tal.

Handkolorerade litografier, ca 60x40 cm.

En karta saknar glas, gulnader och veck.

472868

2017-07-07