Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets första del, jugend, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Ytskador, slitage, hyllhållare saknas
472896
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här