Bokhylla i jugend

Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend
Bokhylla i jugend

Såld för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första del, jugend, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytskador, slitage, hyllhållare saknas

472896

2017-07-09