Stockholmsmotiv oljemålning

Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning
Stockholmsmotiv oljemålning

Såld för:

17 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydlig monogramsignering, daterad -32, olja på pannå, ca 50x60 cm

Röklukt

472900

2017-07-09