Curt Burström akvatintetsning 1956

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Mobil I" - Composition 15, signerad och daterad Burström -56, 1/20 ex. akvatint, ca 29,5x37 cm,

Läs mer

PROVENIENS: Konstnärens son

I passepartout, oramad

472901

2017-07-09