Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, höj-sänkbar, höjd ca 146 cm
Slitage, skärmar med skador
472905
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här