Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, höj-sänkbar, höjd ca 146 cm

Slitage, skärmar med skador

472905

2017-07-09