Elias Barup karmstol

Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol
Elias Barup karmstol

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELIAS BARUP, karmstol, 1950/60-tal, tillverkad för Gärsnäs, teak med ben i bok, grå klädsel (nyligen omklädd), sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage, lösa skruvar till ryggbrickan

472914

2017-07-09