Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstsonaten", monogramsignerad, a tergo daterad 1999, olja på duk, 73x92 cm
472920
2017-07-09