Anita Fröding oljemålning

Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstsonaten", monogramsignerad, a tergo daterad 1999, olja på duk, 73x92 cm

472920

2017-07-09