Bord 1800-talets första hälft

Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, höjd ca 72, diameter 91 cm, medföljande 1 iläggsskiva med sarg bredd 48 cm

Ytskador

472925

2017-07-09