Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, höjd ca 72, diameter 91 cm, medföljande 1 iläggsskiva med sarg bredd 48 cm
Ytskador
472925
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här