Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), Dalälven, signerad Zorn i blyerts, etsning, ca 17,8x11,6 cm
Utförd 1919
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 284, ZG 285
Gulnader, vågigt blad
472930
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här