Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Norge, importstämplar, höjd kaffekannan ca 24 cm, total vikt ca 1000 g

472932

2017-07-10