Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, Norge, importstämplar, höjd kaffekannan ca 24 cm, total vikt ca 1000 g
472932
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här