Hatthylla "Funkis"

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funkis, monterad med 6 dubbelkrokar, formgiven år 1937, längd ca 78,5 cm

Bruksslitage

472933

2017-07-07