Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, emaljfärger, diameter ca 40 cm
slitage, lagning, spricka
472936
2017-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här