Fat Famille rose

Fat Famille rose
Fat Famille rose
Fat Famille rose
Fat Famille rose
Fat Famille rose
Fat Famille rose

Såld för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, emaljfärger, diameter ca 40 cm

slitage, lagning, spricka

472936

2017-08-08