Skinnfåtölj

Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj
Skinnfåtölj

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, sitthöjd 45 cm, rygghöjd 87 cm

Slitage

472946

2017-07-08