bordslampa

bordslampa
bordslampa
bordslampa
bordslampa
bordslampa
bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, förgylld brons, höjd ca 66 cm

472948

2017-08-06