Nattduksbord med marmorskiva

Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva
Nattduksbord med marmorskiva

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1930/40-tal, björk, med stenskiva, höjd 75, 35x37 cm

Ytskador

472953

2017-07-08