Fåtölj 1930-tal

Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal
Fåtölj 1930-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets början, skinnklädd, armstöd i alm, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

472963

2017-07-09