Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets början, skinnklädd, armstöd i alm, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
472963
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här