Frimurarring 18 k guld

Frimurarring 18 k guld
Frimurarring 18 k guld
Frimurarring 18 k guld
Frimurarring 18 k guld
Frimurarring 18 k guld
Frimurarring 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIMURARRING, 18 k guld, emalj, Juvelerare Sundbergs Eftr AB, Västerås 1983, ringstorlek ca 21,5 mm, vikt ca 8 g

Emalj med slitage och skador

472967

2017-07-07