Ströare England

Ströare England
Ströare England
Ströare England
Ströare England
Ströare England
Ströare England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STRÖARE, 2+1 st, sterlingsilver, England, graverad dekor, otydliga mästarstämplar, London, 1896-1767, höjd ca 9-12 cm

Slitage, mindre bucklor, delvis viktade bottnar, en ströare något skev

472975

2017-07-07