Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -58, blandteknik, ca 11x15,5 cm
472977
2017-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här