Anna Berg oljemålning

Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANNA BERG (1875-1950), tillskriven: Kvinna i blå klänning, påskrift a tergo, olja på duk, ca 89x65 cm

Lagningar, dukhål

472983

2017-07-08