Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): Utanför staden, signerad Erik Hallström, blandteknik, ca 34x43,5 cm
Revor, skador
472987
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här