Erik Hallström blandteknik

Erik Hallström blandteknik
Erik Hallström blandteknik
Erik Hallström blandteknik
Erik Hallström blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): Utanför staden, signerad Erik Hallström, blandteknik, ca 34x43,5 cm

Revor, skador

472987

2017-07-08