Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad a tergo Figge 1949, olja på duk, ca 28x36 cm

Oramad

472988

2017-07-08