Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad a tergo Figge 1949, olja på duk, ca 28x36 cm
Oramad
472988
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här