Eddie Figge akvarell

Eddie Figge akvarell
Eddie Figge akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Tylösand, signerad och daterad Eddie Figge 1954, akvarell, ca 26x33 cm

472989

2017-07-08