Supsked silver 1700-tal

Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal
Supsked silver 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPSKED, silver, 1700-tal, möjligen Danmark, märkt PG, åldermansranka, spår av invändig förgyllning, längd ca 18,5 cm, vikt ca 65 g

Slitage, skador

472996

2017-07-07