Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad a tergo Figge, olja på duk, ca 46x59 cm

472997

2017-07-08