Eddie Figge akvareller

Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller
Eddie Figge akvareller

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): (2) Kompositioner, signerad Figge 1948 resp osignerad, akvareller, ca 21x25 resp 14x18 cm

472998

2017-07-08