Jan Stenmark färglitografi

Jan Stenmark färglitografi
Jan Stenmark färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Badkar", signerad Jan Stenmark, numrerad 117/190, färglitografi, ca 53,5x40 cm

472999

2017-07-07