Mausel Eksell Strindberg oljemålningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MAUSEL EKSELL STRINDBERG (född 1954): (2) Utan titel, signerade och daterade a tergo Mausel Eksell Strindberg 1986, olja på duk, ca 54x52 resp 55x45 cm

Oramade

473001

2017-07-08