Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad Figge -54, olja på duk, ca 22x25 cm
Uppfodrad
473003
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här