Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad Figge -54, olja på duk, ca 22x25 cm

Uppfodrad

473003

2017-07-08