Peter Frie färglitografi

Peter Frie färglitografi
Peter Frie färglitografi

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie -96, 125/290, färglitografi, bladmått ca 59x44,5 cm

Oramad

473007

2017-07-08