Gripsholmsfåtöljer

Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackade

Slitage och fläckar

473012

2017-07-08