Carl Malmsten modell Farmor

Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor
Carl Malmsten modell Farmor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor", sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med omfattande slitage och skador

473013

2017-07-08