Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor", sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med omfattande slitage och skador
473013
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här