Staffan Hallström etsning

Staffan Hallström etsning
Staffan Hallström etsning
Staffan Hallström etsning
Staffan Hallström etsning

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad SH 1968-69, etsning, ca 35x50 cm

473015

2017-07-08