CG Karlsson färgserigrafi

CG Karlsson färgserigrafi
CG Karlsson färgserigrafi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Angel", signerad och daterad C Göran Karlsson -91, 115/270, färgserigrafi, bladmått ca 63x48 cm

473017

2017-07-08