Rune Jansson pasteller

Rune Jansson pasteller
Rune Jansson pasteller
Rune Jansson pasteller
Rune Jansson pasteller
Rune Jansson pasteller
Rune Jansson pasteller

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): (2) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/-48/-47, pasteller ca 19x23/ 20x24/ 27/33 cm

Varav en oramad

473020

2017-07-08