Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): (2) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/-48/-47, pasteller ca 19x23/ 20x24/ 27/33 cm
Varav en oramad
473020
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här