Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 76/270, färglitografi, 66x51 cm

Märke efter gem, oramad

473023

2017-07-08