Rune pasteller

Rune pasteller
Rune pasteller
Rune pasteller
Rune pasteller
Rune pasteller
Rune pasteller

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): (3) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/ -48/ -48, pasteller ca 20x24/ 18x22/ 19x23 cm

473024

2017-07-08