Björn Wessman litografi

Björn Wessman litografi
Björn Wessman litografi

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Destillat, signerad och daterad Björn Wessman -94, 140/270, färglitografi, ca 63x61 cm

Oramad

473026

2017-07-08