Golvlampa bordslampa 1900-tal

Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal
Golvlampa bordslampa 1900-tal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ramo, gulmetall, med svängd arm, höjd med skärm ca 154 resp 53 cm

Bruksslitage

473029

2017-07-08