Golvlampor 1960/70-tal

Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal
Golvlampor 1960/70-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, VÄGGLAMPA, 1960/70-tal, delvis i krom, 2 beslysningspunkter vardera, reglerbara, en etikettmärkt Fagerhult, höjd ca 127 resp 131, vägglampans höjd ca 85 cm

Slitage

473031

2017-07-08