Hans Gedda

Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda
Hans Gedda

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS GEDDA (född 1942), Polaroid Portfolio, Nr. 2, 1990, 6 bilder tryckta i offset, individuellt signerade och numrerade Hans Gedda 1990 79/200, bladstorlek 57x42 cm

473033

2017-07-08