Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, mässingsstomme, behängd med fransar, höjd 33, diameter ca 28 cm

Bruksslitage

473037

2017-07-08