Karl Axel Pehrson litografier och tryck

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Jordlöpare, 9 blad, mestadels signerade och numrerade K.A. Persson, grafiska blad, varierande mått

Oramade

473039

2017-07-08