Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD med skuren pelarfot, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, höjd ca 72, 104x67 cm
Ytslitage
473050
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här