Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSBORD med skuren pelarfot, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, höjd ca 72, 104x67 cm

Ytslitage

473050

2017-07-09