Knud Kristensen skål

Knud Kristensen skål
Knud Kristensen skål
Knud Kristensen skål
Knud Kristensen skål
Knud Kristensen skål
Knud Kristensen skål

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUD KRISTENSEN, skål, stengods, ristad dekor, signerad och daterad Knud Kristensen 1993, Danmark, höjd 14, längd 23,5x14,5 cm

473063

2017-07-08